Technologie en digitale media evolueren zo snel dat je nauwelijks nog kunt volgen. Gelukkig is er Kristof D’hanens van Appstublieft. Hij blikt in zijn hoogsteigen jaaroverzicht ‘Update 2025’ terug op wat je moet onthouden uit het voorbije jaar. En wat we liefst zo snel mogelijk ook weer vergeten.
Wat met onze sociale media? Ruilen we WhatsApp voor Signal? Sterft X uit? Of is het levendiger dan ooit? En wat de factcheckers van Meta? Welke apps bepalen ons leven in 2025? En staan die nog op een smartphone? Of verdwijnt die stilaan?
Gaat de Chinese AI-tool DeepSeek dieper en verder dan ChatGPT en co? En hebben we eind dit jaar allemaal een AI-Agent die voor ons een reis boekt en een restaurant reserveert?
Oja… En YouTube wordt 20 jaar! Dat wordt een trip down memory lane!
Dat en nog veel, veel meer in deze eigenzinnige eindejaarsconference.
Kristof legt het helder en in gewone mensentaal uit. Een mopje, kwinkslag of grappig filmpje onderweg zijn niet uitgesloten. Want we moeten ook niet al die digitale trends te serieus nemen.
Over Kristof D’hanens
Kristof D’hanens (°1983) studeerde Germaanse Talen en Bedrijfscommunicatie en is al jaren gefascineerd door apps, smartphones en alles wat naar digitale communicatie ruikt. En welke impact ze op onze maatschappij en ons leven hebben.
Appstublieft is sinds 2013 zijn persoonlijke missie om de Vlaming meer vertrouwd te maken met digitale technologie en artificiële intelligentie. Met honderden lezingen en workshops overal in Vlaanderen, elk jaar tientallen nieuwbrieven en inspirerende posts via sociale media.
Praktisch
- Theatervoorstelling (geen vragen tijdens de show, wel nadien)
- Enkel als fysieke sessie te boeken
- 1u30 à 1u45 (2 uur inclusief vragen nadien)
- Geen pauze mogelijk
- Minimum 20 deelnemers
- Enkel te boeken tussen 12 november 2025 en 20 februari 2026
- 395 euro + verplaatsingskost (0,44/km) + 21% btw

Beschikbare data
De tournee van ‘Update 2025’ telt momenteel al een 40-tal voorstellingen.
Maar er is nog ruimte in de agenda!
Op deze data kun je ‘Update 2025’ nog boeken voor jouw cc, bibliotheek of vereniging:
Show
- do 13/11, middag
- vr 14/11, namiddag
- za 15/11, ochtend
- wo 19/11, middag (Limburg)
- vr 21/11, avond (OVL of WVL)
- za 29/11, ochtend
- vr 5/12, namiddag (OVL of WVL)
- do 11/12, namiddag
- vr 12/12, namiddag (OVL of WVL)
- do 18/12, namiddag (OVL of WVL)
- vr 19/12, namiddag
- vr 19/12, avond
- za 20/12, avond
- ma 12/1, namiddag (Limburg)
- vr 16/1, namiddag
- za 17/1, ochtend
- do 22/1, middag (Limburg)
- do 29/1, namiddag (OVL of WVL)
- vr 30/1, middag
- za 31/1, ochtend
- ma 2/2, avond (OVL of WVL)
- wo 4/2, middag (Limburg)
- za 7/2, ochtend